Nazywam się Izabela, rodzice i przyjaciele mówią na mnie Iza. Mam 25 lat, skończyłam studia, pracuję, kupiłam sobie yorka, bo ten malutki pies jest dla mnie wyjątkowy, unikatowy, kochany, ma urok oraz czar. Kocham tego psiaka i dbam o niego jak mogę najlepiej. Poświęcam cały mój czas na opiekę nad nim. Jego uroda podbiła moje serce. Jako dziewczynka miałam chomika oraz świnkę morską. Dzisiaj mam wspaniałego yorka i jestem szczęśliwa. Mój chłopak kocha tego psiaka tak, jak ja. To jest dla nas najlepszy przyjaciel. Opieka nad psem połączyła nas bardzo mocno.

Strona internetowa www.4ni.pl opisuje wiele ras. Zawiera teksty, porady, informacje, zdjęcia. Czytelników ma coraz więcej, bo jakość informacji jest wysoka. Warto czytać tę stronę i cieszyć się jej zawartością treściową. To najlepsza strona jaką znalazłam.

Jeśli chcecie dobrze poznać maltańczyka to koniecznie wejdźcie na stronę www.maltanczyki.net. Dzięki niej ta rasa stanie się bardzo bliska. Maltańczyki są miłe, bo to psy pogodne i cierpliwe, które kochają dzieci, dają się głaskać i rozpieszczać. Nie protestują, gdy dziecko pociągnie je za ucho. Zachęcamy do czytania strony www.maltanczyki.net, bo to wyjątkowe kompendium informacji o maltańczykach. Mały maltańczyk to pies pełen czaru i wdzięku.

Mały york to pies niczym zabawka, ale zabawką nie jest, to pies, który pracuje tak, jak może najlepiej. Wystarczy wejść na stronę www.yorkshirek.pl i poczytać o tych małych pieskach, a później zdecydować o ewentualnym zakupie psa. Yorki są długowieczne, więc przez kilkanaście lat trzeba sprawować nad nimi pieczę. Yorki są wspaniałe, miłe i bardzo ciepłe.

Na stronie www.piesiu.pl są informacje o psach rasowych, z rodowodem, bez rodowodu, czyli kundlach. Ta strona jest bogata w informacje, to atlas psów, bogaty we wszelkie informacje oraz wyjątkowo pełen danych o psach. W wolnej chwili warto poświęcić godzinkę czy dwie na taką lekturę. Psy to najlepsi przyjaciele, bezkrytyczni, kochający oraz lojalni. O tym wie tylko ten, kto psa miał i wie jak się z nim obchodzić.